Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Edit
te: మార్చు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు
