Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Delete
tr: Sil

en: subscribe
tr: abone ol

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: unsubscribe
tr: abonelikten çık

en: Description
tr: Açıklama

en: Administration
tr: Yönetim

en: Edit
tr: Düzenle

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: Configuration
tr: Yapılandırma
