Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Delete
uk: Видалити

en: subscribe
uk: підписатися

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: unsubscribe
uk: відписатися

en: Description
uk: Опис

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Edit
uk: Редагувати

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Mailing Lists
uk: Списки розсилок

en: Allowed Roles
uk: Дозволені ролі
