Mailman Subscribe (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Delete
ur: حذف کریں

en: subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: unsubscribe
ur: رکنیت ختم

en: Description
ur: وضاحت

en: Administration
ur: تنظیم

en: Edit
ur: تدوین
