MLTag (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Save
de: Speichern

en: Help
de: Hilfe

en: Node Types
de: Inhaltstypen

en: Frequency
de: Häufigkeit

en: Algorithm
de: Algorithmus

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet
