MLTag (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια
