MLTag (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Tags
es: Etiquetas

en: Tag
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Help
es: Ayuda

en: Node Types
es: Tipos de nodos

en: Frequency
es: Frecuencia

en: Algorithm
es: Algoritmo

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.
