MLTag (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Tags
et: Sildid

en: Tag
et: Sildid

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: Frequency
et: Sagedus
