MLTag (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Tags
eu: Etiketak

en: Tag
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Frequency
eu: Maiztasuna
