MLTag (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Tags
fi: Tagit

en: Tag
fi: Tagi

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: Node Types
fi: Sisältötyypit

en: Frequency
fi: Tiheys

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
