MLTag (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Node Types
gl: Tipos de Nodo
