MLTag (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Tags
hr: Oznake

en: Tag
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć
