MLTag (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Tags
ja: タグ

en: Tag
ja: タグ

en: Save
ja: 保存

en: Help
ja: ヘルプ

en: Node Types
ja: ノードタイプ

en: Frequency
ja: 周期的

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
