MLTag (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Tags
jv: Tautan

en: Tag
jv: Tautan

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan
