MLTag (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Frequency
kn: ಆವರ್ತಸಂಖ್ಯೆ(ಪ್ರೀಕ್ವೆನ್ಸಿ)
