MLTag (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Tags
pl: Tagi

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Node Types
pl: Typy węzłów

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Algorithm
pl: Algorytm

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.
