MLTag (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Tags
ro: Etichete

en: Tag
ro: Marcaj

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor
