MLTag (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Tags
ru: Теги

en: Tag
ru: Тег

en: Save
ru: Сохранить

en: Help
ru: Справка

en: Node Types
ru: Тип материалов

en: Frequency
ru: Частота

en: Algorithm
ru: Алгоритм

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.
