MLTag (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Tags
tr: Etiketler

en: Tag
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: Node Types
tr: Düğüm Türleri
