MLTag (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Tags
uk: Теґи

en: Tag
uk: Теґ

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Node Types
uk: Типи матеріалу

en: Frequency
uk: Частота

en: Algorithm
uk: Алгоритм

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.
