MLTag (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Tags
vi: Thẻ

en: Tag
vi: Thẻ

en: Save
vi: Lưu

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Frequency
vi: Tần suất

en: Algorithm
vi: Thuật toán
