MLTag (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Tags
ar: وسوم

en: Tag
ar: وسم

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة
