MLTag (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Tag
be: Тэма

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Node Types
be: Тыпы матар'ялаў
