MLTag (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ
