MLTag (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Tags
hi: उपनाम

en: Tag
hi: अंकितक

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Help
hi: मदद
