MLTag (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Tags
hu: Címkék

en: Tag
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.
