MLTag (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Algorithm
oc: Algoritme
