MLTag (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Tag
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Help
pt: Ajuda

en: Node Types
pt: Tipos de nó

en: Frequency
pt: Frequência
