MLTag (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Tags
sk: Značky

en: Tag
sk: Značka

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Node Types
sk: Typy uzlov

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
