MLTag (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Save
ta: சேமி

en: Help
ta: உதவி
