MLTag (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం
