MLTag (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Help
ur: مدد
