Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: title
af: titel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Search
af: Soek

en: Back
af: Terug

en: header
af: opskrif

en: Save
af: Stoor

en: search
af: soek

en: Block
af: Blok

en: Log in
af: Teken in

en: update
af: opdateer

en: open
af: oop

en: Blocks
af: Blokke

en: Main menu
af: Hoofkieslys
