Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: title
be: назва

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: Back
be: Назад

en: header
be: шапка сайта

en: Save
be: Захаваць

en: search
be: пошук

en: add
be: дадаць

en: Block
be: Блок

en: General
be: Агульны

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: update
be: абнавіць

en: open
be: адчыненае

en: Blocks
be: Блокі

en: clone
be: клянаваць

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
be: Перавызначыць загаловак блоку па змоўчанні. Выкарыстоўвайце <em>!placeholder</em> не адлюстроўваць загаловак ці пакіньце яго пустым, каб выкарыстаць загаловак блоку па змоўчанні.
