Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: search
bn: অনুসন্ধান

en: Block
bn: ব্লক

en: General
bn: সাধারণ

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: User menu
bn: ব্যবহারকারীর মেনু
