Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Save
bs: Sačuvaj

en: search
bs: pretraga

en: Block
bs: Blok

en: Log in
bs: Prijavi se

en: update
bs: osvježavanje

en: open
bs: otvoren

en: Blocks
bs: Blokovi
