Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Next
cy: Nesaf

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Search
cy: Chwilio

en: Save
cy: Cadw

en: search
cy: chwilio

en: Block
cy: Bloc

en: General
cy: Cyffredinol

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Collapsed
cy: Wedi cwympo

en: update
cy: diweddaru

en: open
cy: ar agor

en: Blocks
cy: Blociau
