Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: title
eo: Titolo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: Save
eo: Konservu

en: search
eo: serĉu

en: add
eo: Aldonu

en: Block
eo: Bloko

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Log in
eo: Ensalutu

en: update
eo: ĝisdatigi

en: open
eo: malfermita

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: User menu
eo: Uzanta menuo

en: Management
eo: Administrado
