Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: title
gl: título

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: Back
gl: Voltar

en: header
gl: cabeceira

en: Save
gl: Gardar

en: search
gl: busca

en: add
gl: engadir

en: Block
gl: Bloque

en: General
gl: Xeral

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Collapsed
gl: Contraida

en: update
gl: actualización

en: open
gl: aberta

en: width
gl: ancho

en: height
gl: alto

en: Blocks
gl: Bloques

en: clone
gl: clon

en: close
gl: pechar

en: Main menu
gl: Menú principal

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
gl: Sobrescribir o título predeterminado do bloque. Use <em>!placeholder</em> para non amosar o título, ou déixeo en branco para usar o título predefinido do bloque.

en: Management
gl: Xestión
