Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: title
hr: naslov

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: Back
hr: Natrag

en: header
hr: zaglavlje

en: Save
hr: Spremi

en: search
hr: pretraga

en: Block
hr: Blok

en: General
hr: Općenito

en: Log in
hr: Prijava

en: update
hr: ažuriraj

en: open
hr: otvorena

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: User menu
hr: Korisnički izbornik

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
hr: Premostite zadani naziv bloka. Koristite <em>!placeholder</em> za prikaz bez naziva, ili ostavite prazno za prikaz zadanog naziva bloka.

en: Management
hr: Upravljanje
