Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Next
ja: 次へ

en: title
ja: タイトル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Search
ja: 検索

en: Back
ja: 戻る

en: header
ja: ヘッダー

en: Save
ja: 保存

en: search
ja: 検索

en: Block
ja: ブロック

en: General
ja: 全般

en: Log in
ja: ログイン

en: Collapsed
ja: 圧縮

en: update
ja: 更新

en: open
ja: オープン

en: width
ja: 横幅

en: height
ja: 高さ

en: Blocks
ja: ブロック

en: Select a block
ja: ブロックの選択

en: clone
ja: 複製

en: The settings have been saved.
ja: 設定を保存しました

en: close
ja: 閉じる

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: User menu
ja: ユーザーメニュー

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
ja: ブロックのデフォルトタイトルをオーバーライドします。タイトルを表示しない場合は<em>!placeholder</em>を使ってください。デフォルトのタイトルを使う場合は空白のままにしてください。

en: Management
ja: 管理
