Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: title
ka: სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: Block
ka: ბლოკი

en: General
ka: ზოგადი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: update
ka: განახლება

en: Blocks
ka: ბლოკები
