Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Search
mk: Барање

en: search
mk: барање

en: Log in
mk: Најави ме

en: Blocks
mk: Блокови
