Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: title
mn: гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Save
mn: Хадгалах

en: search
mn: хайх

en: Block
mn: Хавтан

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Main menu
mn: Гол цэс
