Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (28 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Next
no: Neste

en: title
no: tittel

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Search
no: Søk

en: Back
no: Tilbake

en: header
no: topptekst

en: Save
no: Lagre

en: search
no: søk

en: add
no: legg til

en: Block
no: Blokk

en: General
no: Generelt

en: Log in
no: Logg på

en: Collapsed
no: Kollapset

en: update
no: oppdater

en: No results found.
no: Finner ingen resultat

en: open
no: åpen

en: width
no: bredde

en: height
no: høyde

en: Blocks
no: Blokker

en: clone
no: klone

en: The settings have been saved.
no: Innstillingene er lagret.

en: Main menu
no: Hovedmeny

en: User menu
no: Bruker-meny

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
no: Overstyr standardtittelen for blokka. Bruk <em>!placeholder</em> for ingen tittel, eller la feltet stå tomt for å bruke standardtittelen for blokka.

en: Front
no: Forside

en: Management
no: Administrasjon
