Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: title
nn: tittel

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Search
nn: Søk

en: Back
nn: Attende

en: header
nn: Topptekst

en: Save
nn: Lagre

en: search
nn: søk

en: Block
nn: Blokk

en: Log in
nn: Logg inn

en: update
nn: oppdater

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: User menu
nn: Brukarmeny
