Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Search
sq: Kërko

en: header
sq: kreu

en: Save
sq: Ruaj

en: search
sq: kërko

en: Block
sq: Bllokuar

en: Log in
sq: Identifikohu

en: update
sq: u përditësua

en: open
sq: hapur

en: Blocks
sq: Blloqet
