Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Search
sr: Претрага

en: Save
sr: Сачувај

en: Block
sr: Блок

en: Log in
sr: Пријави се

en: Main menu
sr: Главни мени
