Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: title
te: శీర్షిక

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Search
te: వెతుకు

en: Back
te: వెనక్కి

en: header
te: శీర్షం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: search
te: వెతుకు

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: General
te: సాధారణ

en: Log in
te: ప్రవేశించు
