Mobile sliding menu (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: title
ug: ماۋزۇ

en: header
ug: باش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Log in
ug: كىرىش

en: update
ug: يېڭىلاش

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: open
ug: ئوچۇق

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: User menu
ug: تىزىملىك

en: Management
ug: باشقۇرۇش
